שותף עסקי SAP

שותף עסקי SAP יחבר את העסק שלך לעולם המחר, היום

עסקים קטנים ובינוניים חייבים להתייעל ולנהל את העסק במקצועיות על בסיס מידע מלא ומעודכן, וזאת על מנת לשפר רווחיות, להגדיל הכנסות ולהתמודד בהצלחה עם התחרות בענפים השונים ועם השינויים התכופים בכלכלה העולמית.

בדיוק לשם כך פותח יישום ERP חכם, יעיל ומתקדם לעסקים קטנים ובינוניים הנקרא SAP Business One.

היישום מאפשר לבעלי עסקים קטנים ובינוניים לייעל תהליכי תפעול ומכירה, לייעל את הקשר עם הלקוחות ולנהל את כל היבטי העסק ביעילות, לרבות כספים, שיווק ומכירות, מלאי, ייצור וכו’. באמצעות חוזה מסודר ומנוי חודשי עם שותף עסקי SAP ניתן ליהנות מכל היתרונות של SAP Business One, וכך עסקים קטנים ובינוניים יכולים להתמודד עם האתגרים הניצבים בדרכם ולהגיב במהירות לנתוני השוק המשתנים.

הטמעת SAP

שותף עסקי סאפ – פתרון עסקי חכם ומקיף

יישום ה- ERP של חברת SAP העולמית הנקרא SAP Business One מהווה פתרון עסקי מושלם ומקיף לצרכי ארגונים קטנים ובינוניים.

כדי ללמוד על המודולים והאפשרויות המתקדמות של היישום החכם מומלץ ליצור קשר עם שותף עסקי SAP כדי לקבל הדגמה יסודית על היישום, תכונותיו ומגוון האפשרויות והפתרונות שהוא מספק לעסק.

חשוב לדעת כי היישום המתקדם תומך בכל התהליכים העסקיים שמתרחשים בחברה וניתן באמצעות לשלוט ולקבל נתונים מעודכנים בזמן אמת מהמחלקות השונות בעסק, כגון מחלקת כספים, מחלקת מכירות, רכש ומלאי, ייצור ומחלקת שירות לקוחות.

התאמה מלאה לצרכי העסק

ניתן להתאים את המודולים של יישום ה- ERP, SAP Business One, בהתאמה מלאה לצרכי העסק ולפי המבנה שלו ותחום עיסוקו. שותף עסקי SAP מלווה את העסק באופן צמוד על מנת להתאים את היישום באופן מלא ומושלם לארגון, ותפקידו להדריך את העובדים ולהטמיע את היישום במהירות בחברה.

חשוב לדעת כי הטמעת היישום בחברה מאפשרת תוך זמן קצר להחזיר את ההשקעה בגלל החיסכון בעלויות העסק ובגלל האפשרות לשפר רווחיות, להגדיל את מספר הלקוחות ולשפר תהליכי מכירות ושירות ללקוחות.

יש לציין כי הטמעת היישום מתבצעת תוך זמן קצר בחברה על ידי שותף עסקי סאפ מנוסה, תוך התאמת היישום לצרכי הארגון והענף בו הוא פועל, הכנת דוחות ושאילתות, הדרכת הצוות ותמיכה טכנית מלאה.

    דילוג לתוכן